حفظ حریم خصوصی مشتریان ,

menuordersearch
javizmaviz.ir
(4)
(0)
حفظ حریم خصوصی مشتریان

 

 

  🔰  فروشگاه اینترنتی خشکبار جویز مویز   با احترام برای حریم شخصی و خصوصی کاربران خود، برای خرید، ثبت نظر و یا استفاده از برخی امکانات سایت، اطلاعاتی را از کاربران خواهد خواست تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به آنها ارائه دهد. همچنین برای پردازش و ارسال کالاهای خریداری شده مشتریان، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است که ممکن است جهت هماهنگی ارسال و یا تأیید آنها، فروشگاه اینترنتی خشکبار جویز مویز نسبت به اعتبارسنجی آن اقدام کند. به دلیل قانونی بودن تمام فعالیتهای فروشگاه اینترنتی خشکبار جویز مویز مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران، فروشگاه اینترنتی خشکبار جویز مویز این حق را برای خود محفوظ میدارد که در صورت درخواست مراجع قانونی کشور مبنی بر ارائه اطلاعات تولیدکنندگان، واردکنندگان و یا خریداران کالاهای وب سایت، به صورت رسمی و قانونی موارد درخواست شده را به مرجع درخواست کننده ارائه دهد. در این صورت مسئولیت حفظ اطلاعات فوق پس از آن با مرجع قانونی خواهد بود.

 

  🔰  فروشگاه اینترنتی خشکبار جویز مویز   همچنین خود را موظف می‌داند در غیر از مورد اشاره شده، در حفظ اطلاعات مشتریان نهایت تلاش خود را مبذول دارد. قطعاً مورد توجه خواهد بود که عضویت کاربران در وب سایت فروشگاه اینترنتی خشکبار جویز مویز، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیک و قوانین مالی و مالیاتی و قوانین سایت جویز مویز است. کاربران با عضویت خود این اجازه را به فروشگاه اینترنتی خشکبار جویز مویز می‌دهند که برای ارسال اخبار و اطلاعات محصولات و همچنین اطلاعات خرید و ارسال، از آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتری جهت تماس، ارسال ایمیل و پیامک و همچنین سایر برنامه های اطلاع رسانی استفاده شود. قطعاً در هر لحظه کاربر سایت میتواند با مراجعه به بخش تنظیمات خصوصی و یا با کلیک بر روی قسمت مشخص شده در ایمیل، ارسال اطلاعات را محدود نماید. آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تأیید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های سایت از طریق آنها صورت می‌گیرد.


  🔰  فروشگاه اینترنتی خشکبار جویز مویز   ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه اینترنتی خشکبار جویز مویز می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فروشگاه اینترنتی خشکبار جویز مویز هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.


  🔰  وب سایت جویز مویز   مانند اکثر وب سایت‌ها با استفاده از روش‌ های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌ های غیر قانونی جلوگیری می‌ کند. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه اینترنتی خشکبار جویز مویز تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. فروشگاه اینترنتی خشکبار جویز مویز برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ خریدی امن، راحت و خوشایند را به مشتریان خود ارائه نماید.

 

 

 

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفاً با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید :


    تلفن تماس : 09337482536

 

 

دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان:

 

 🏫     آذربایجان شرقی مراغه بخش مرکزی، محله شیخ تاج، شهید حق نظری، کوچه شهید قادری

 

 

 

 

 

✅ جهت بازدید از فروشگاه آنلاین خشکبار مراغه

                   

                    کلیک نمایید 👇👇


    🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰

 

         <<   فروشگاه جَویز  مَویز   >> 

 

 

 

 

 

👌 سیاست حفظ حریم خصوصی در خشکبار جویز مویز

 

 

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagramaparatmailsorosh
logo

دفتر مرکزی : آذربایجان شرقی مراغه بخش مرکزی، محله شیخ تاج، شهید حق نظری، کوچه شهید قادری، بن بست (حکاک پور)، پلاک 38 | تلفن های تماس : 09337482536 | info @javizmaviz.ir

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp بر روی هر کدام از اکانت های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.